milonga jubileuszowa

Więcej informacji na stronie:

https://www.facebook.com/events/422752451673961/

Mam zaszczyt podzielić się swoją radością i zaprosić Państwa na jubileuszową milongę z okazji 20- lat mojego tanga. Milongę uświetni pokaz Iary Duarte i Jesusa Payeza, argentyńskich mistrzów tanga.
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, koniecznym jest potwierdzenie udziału, wraz z dowodem wpłaty kwoty 30 zł. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stowarzyszenie Klub Senior Dance Studio
60-631 Poznań ul. Dojazd 30
98 1090 1463 0000 0001 3714 3657

 


Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników Tanga

Ponieważ na tangowej mapie Poznania jest dużo nowych miejsc, warto się przygotować i poćwiczyć.

Zapraszam w każdy wtorek od 20.oo - 22.oo w gościnne progi Szkoły Tańca Fame ul. Dojazd 30 na praktiki tangowe. Piękna sala, duża przestrzeń do tańca i świetny parkiet.

 

 

 Trochę historii:

Zdjęcie poniżej, to już niestety historia, szkoda ponieważ, uważam że było to najpiękniejsze miejsce w całym Poznaniu na organizowanie wspaniałych i niesłychanie klimatycznych milong.

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 W październiku tego roku minie już 17 lat jak propagujemy Tango Argentino w Poznaniu. Od samego początku powstania milong w naszym mieście wybraliśmy poniedziałki jako ten dzień, w którym spotykaliśmy się z miłośnikami tego tańca. Choć uczestnikami w wiekszości były te same osoby, które uczyły się u nas tanga na kursie,  to atmosfera spotkań była znakomita. Zatem i historia poniedziałkowych spotkań ma tę 16 letnią tradycję, którą będziemy pielęgnować również w tym sezonie.

 Te pierwsze milongi organizowaliśmy w "Charyzmie", przez krótki okres czasu w "Starym Browarze", w "Pod Pretekstem" , w "Strefie Tańca W-Z" przy ul. Fredry 12 , w przepięknej sali Wagi na Starym Rynku,  w Kupcu Poznańskim a teraz:

Teraz gościmy w przepięknej sali St "Fame" przy ul. Dojazd 30.

W tym sezonie też zapraszam do tego pięknego miejsca

Zatem wypada nam tylko zaprosić Państwa na kontynuację tych spotkań.

Zapraszamy na kolejną Milongę w ST Fame ale, już w nowym sezonie, w dniu 4.10.2019 Milonga Elegante o godz. 21.oo oraz 5.10.2019 Milonga Jubileuszowa o godz.20.oo

 zdjecie na strone

 

 

 

 

 

 

 

 

ALE   !!!!!!

Zawsze można znaleźć miejsce jeszcze bardziej klimatyczne i jeśli się nam uda to będzie jeszcze piękniej   ;)))))

 

 

Początek strony